Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras

 

Apie mus

        Prienų rajono savivaldybės Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras yra kultūros įstaiga, kurios veikla finansuojama iš savivaldybės biudžeto, pagal asignavimų valdytojo patvirtintą sąmatą. Kultūros centras savo veikla siekia sudaryti palankias sąlygas bendruomenės meninei saviraiškai, edukacinei veiklai, puoselėja etninę kultūrą, mėgėjų meną, pramoginę veiklą, organizuoja profesionalaus meno sklaidą. Kultūros centras savo veiklą vienija su seniūnija, kaimo bendruomenėmis, mokykla, biblioteka ir kitomis seniūnijoje esančiomis įstaigomis.

 

Vizija

        Kultūros centras – kokybiškai tenkinanti ir formuojanti kultūrinius poreikius, moderni, puoselėjanti tautines ir vietos tradicijas, organizuojanti meno mėgėjų kolektyvų veiklą bei laisvalaikį neformalaus ugdymo įstaiga.

 

Misija

        Suvienyti seniūnijos gyventojus meno mėgėjų kolektyvų veiklai, skatinti jų meninę saviraišką, į     kultūrinę – meninę veiklą įtraukti kuo daugiau įvairaus amžiaus ir socialinių grupių žmonių. Tęsti tradicines seniūnijos šventes, festivalius, ieškoti naujų ir įdomių formų renginiams organizuoti, bendradarbiauti su kitomis kultūros įstaigomis ir organizacijomis. Sukurti kultūros centrui reikiamą modernią materialinę – techninę bazę, organizuoti įvairaus pobūdžio kultūrinius – meninius renginius.

 

Tikslas

        Tenkinti vietinės bendruomenės kultūrinius poreikius, ugdyti pilietiškumą, kultūrinio lygio supratimą, organizuoti pramoginius ir profesionalius renginius Balbieriškio seniūnijoje.

 

Uždaviniai

  • sudaryti sąlygas atsiskleisti jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių sugebėjimams;
  • kultūringai bendrauti ir leisti laisvalaikį, dalyvauti bendruomeninėje veikloje;
  • puoselėti savo krašto tradicijas, skatinti jaunimą domėtis savo krašto istorija ir kultūra.

[/vc_column_text][vc_column_text]

        Kultūros centras vykdo jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių kultūrinę veiklą, kurioje atsispindi jų sugebėjimai, norai, iniciatyvos. Įstaigoje pradėti rengti kino vakarai, į kuriuos žmonės ateina kultūringai praleisti savo laisvalaikio, pabendrauti. Taip pat kultūros centras glaudžiai bendradarbiauja su seniūnija, joje veikiančiomis bendruomenėmis ir įstaigomis. Mėgėjų meno kolektyvai kviečia kuo daugiau jaunimo prisijungti, dalyvauti kultūrinėje ir meninėje veikloje. Kartu organizuojami koncertai ir išvykos į kitus Lietuvos regionus. Išvykose į kitus miestus kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai savo meninėmis programomis puoselėja ir pristato savo krašto tradicijas bei kultūrą.

[/vc_column_text][vc_separator color=”custom” border_width=”3″ accent_color=”#dd3333″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]