Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Jubiliejinis Aušrinės koncertas Balbieriškyje!

2023 21 lapkričio - 5:30 pm

Lapkričio 21 d., antradienį, 17.30 val. į Balbieriškio kultūros centrą atvyksta charizmatiškoji Aušrinė su savo Jubiliejinio koncerto programa, skirta 30-mečiui scenoje! Jūsų lauks speciali programa, kurioje skambės visų laikų geriausi šlageriai bei naujos dainos. Kartu programoje merginų šokių grupė „Meliha” džiugins vyrus, o aistringasis šokėjas Giedrius kaitins moterų kraują.

Bilietus platina Balbieriškio kultūros centras (Parko g. 5 a, Balbieriškis, tel. 868531572). Bilieto kaina TIK 9€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 12€!

Kviečiame visus Balbieriškio bei aplinkinių miestelių gyventojus nuotaikingu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti savo antradienio vakarą!

Sceninis vardas Tikroji išdykėlė slepia daugybę visiems gerai pažįstamų kūrinių akordų, kaip „Deimantinė širdis”, „Pakeleivė” ar „Meilės Galia”. Per pastaruosius metus atlikėja Aušrinė pakeitė ne tik sceninį vardą, bet ir papildė visiems gerai žinomą repertuarą įtraukiančiomis, užburiančiomis dainomis, kuriomis kartu pasimėgauti kviečia savo koncerte.

Informacija

Data:
2023 21 lapkričio
Laikas:
5:30 pm
Renginys kategorija:

Nuoširdžiai kviečiame aspilankyti!